PRZYJAŹŃ NIE ZNA GRANIC

"Człowiek współczesny bardziej wierzy świadkom aniżeli nauczycielom, bardziej doświadczeniu aniżeli doktrynie, bardziej życiu i faktom aniżeli teoriom. Świadectwo życia chrześcijańskiego jest pierwszą i niezastąpioną formą misji. Chrystus, którego misję przedłużamy w czasie, jest "Świadkiem" w pełni tego słowa znaczeniu i wzorem chrześcijańskiego świadectwa". Jan Paweł II, Enc. Redemptoris Missio.

 

To strona poświęcona wolontariatowi misyjnemu. Każdy jest powołany do konkretnej misji i każdy jest zobowiązany do jej realizacji. Dlatego zapraszamy do włączenia się w wielkie dzieło!

Święto Młodzieży w Rukojniach

W sobotnie popołudnie, 20 sierpnia 2016 r. w Rukojniach, młodzież i animatorzy z Litwy, którzy biorą udział w projekcie Europejskiej Akademii Animatorów Wolontariatu, uczestniczyli w zorganizowanej imprezie, która szczególnie dotyczyła Święta Młodzieży. Wolontariusze projektu zebrali łącznie 27€, opowiadając o naglących potrzebach młodzieży, żyjącej na odległym kontynencie afrykańskim. Radość z dzielenia się z innymi była wielka, a każde wsparcie liczone jest jak „na wagę złota”.

FACEBOOK