PRZYJAŹŃ NIE ZNA GRANIC

"Człowiek współczesny bardziej wierzy świadkom aniżeli nauczycielom, bardziej doświadczeniu aniżeli doktrynie, bardziej życiu i faktom aniżeli teoriom. Świadectwo życia chrześcijańskiego jest pierwszą i niezastąpioną formą misji. Chrystus, którego misję przedłużamy w czasie, jest "Świadkiem" w pełni tego słowa znaczeniu i wzorem chrześcijańskiego świadectwa". Jan Paweł II, Enc. Redemptoris Missio.

 

To strona poświęcona wolontariatowi misyjnemu. Każdy jest powołany do konkretnej misji i każdy jest zobowiązany do jej realizacji. Dlatego zapraszamy do włączenia się w wielkie dzieło!

Logowanie do serwisu Prisijungimas prie puslapio Wszyscy

Do serwisu może logować się każdy. Dostaje on po zalogowaniu status przyjaciela misji. Nie jest on jednak przyjacielem żednej misji ale może on się nim stać później. 

Prisijungti gali kiekvienas. Prisijungus vartotojas įgauna misijos bičiulio statusą. Tačiau tai neleidžia jam būti jokios misijos draugu, kuriuo, be abejo, galįs tapti vėliau.

Jak zostać wolontariuszem? Kaip tapti savanoriu? Wszyscy

Aby zostać wolontariuszem należy zarejestrować się w portalu. Następnie należy polubić daną misję. Polubić misję można na dwa sposoby. Pierwszy polega na zalogowaniu się w panelu admnistrayjnym i wybraniu misji. Drugi sposób to odnalezienie misji na stronie i zostanie jej wolontariuszem.

Norint tapti savanoriu privalu užsiregistruoti portale. Po to reikia pasirinkti patikusią misiją. Tai galima padaryti dviem būdais. Pirmasis -  prisijungti prie administracinio skydelio ir pasirinkti misiją. Antrasis būdas - rasti misiją puslapyje ir tapti jos savanoriu.

FACEBOOK