PRZYJAŹŃ NIE ZNA GRANIC

"Człowiek współczesny bardziej wierzy świadkom aniżeli nauczycielom, bardziej doświadczeniu aniżeli doktrynie, bardziej życiu i faktom aniżeli teoriom. Świadectwo życia chrześcijańskiego jest pierwszą i niezastąpioną formą misji. Chrystus, którego misję przedłużamy w czasie, jest "Świadkiem" w pełni tego słowa znaczeniu i wzorem chrześcijańskiego świadectwa". Jan Paweł II, Enc. Redemptoris Missio.

 

To strona poświęcona wolontariatowi misyjnemu. Każdy jest powołany do konkretnej misji i każdy jest zobowiązany do jej realizacji. Dlatego zapraszamy do włączenia się w wielkie dzieło!

Kolejny wyjazd

Juz za kilka dni czeka nas kolejny wyjazd w ramach projketu pt. Europejska Akademia Animatorów Wolontariatu „Przyjaźń nie zna granic” przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+. Tym razem animatorzy pojadą do Wilna na Litwę, gdzie wspólnie z tamtejszymi aniamtorami odbędą odpowiednie szkolenie. Czas wyjazdu przewidziany jest w dniach od 16 do 20 sierpnia 2016 r. Chętnych na uczestnictwo w programie jest bardzo dużo, ale mogą pojechać tylko ci, którzy zgłosili swoją gotowość do pełnego udziału w programie. Życzymy wszystkim wspaniałego czasu poznawania tego, co misyjne i co jest związane z przyjażnią, która NIE ZNA GRANIC.

Autor artykułu

FACEBOOK